Stacja kontroli opryskiwaczy, maszyny rolnicze i sadownicze
 
Strona główna Oferta Aktualności O firmie Praca Kontakt

O firmie: Remonty sprzętu sadowniczego, przegląd opryskiwaczy

Znajdujemy się w Obrazowie niedaleko Sandomierza w województwie Świętokrzyskim.

Firma została założona w czerwcu 2001 roku i jest przedsiębiorstwem dość szybko rozwijającym się. Dzięki nowym rozwiązaniom technicznym, nie spotykanym nigdzie indziej jesteśmy w stanie dopasować się do oczekiwań każdego klienta przez co naszym głównym celem jest "rozwiązywanie problemów, oraz wdrażanie nowych rozwiązań".

Naszą pierwszą usługą było wykonywanie przeglądów opryskiwaczy, a także ich naprawa i konserwacja, kolejne były remonty sprzętu sadowniczego.
Tuż po zwiększeniu zatrudnienia naszą ofertę poszerzyliśmy o: belki herbicydowe, sanki sadownicze, osłony siewnika lejkowego i motyla do wysiewu pasowego, przyczepy rolkowe i platformowe oraz o opryskiwacze zawieszane jak i przyczepiane.

Na specjalne potrzeby naszych klientów opracowaliśmy belki herbicydowe pod porzeczkę, tak aby jej nie poparzyć. Opracowaliśmy i wykonaliśmy zupełnie nowy opryskiwacz tunelowy i mini tunel do pryskania porzeczki, która nie miała więcej niż 3 lata. Spełnił on doskonale swoją rolę i tak powstał pomysł opracowywania i wdrażania nowych rozwiązań, tak by jak najlepiej wykorzystać ich potencjał w sadownictwie. Na tym się nie skończyło... Poszliśmy dalej i zastosowaliśmy nowe pomysły w inny urządzeniach poszerzając tym samym ich wydajność.

Więcej o naszych usługach znajdziecie państwo w dziale Oferta.
Copyright 2007 - AGRO-REM - All Rights Reserved.